BS nr 10. Szkoła, która gwarantuje absolwentom pracę w czołowych firmach [zdjęcia]

17 maja rozpoczęła się rekrutacja do szkół ponadpodstawowych. Po raz kolejny Branżowa Szkoła I Stopnia nr 10 w Białymstoku nawiązuję współpracę z podlaskimi pracodawcami. Uczniowie już od pierwszego roku nauki, jako pracownicy młodociani, będą poznawali tajniki zawodu i realne środowisko pracy w takich firmach, jak: ALEX, AC, SaMASZ, ChM, Jazon czy Budrad. To firmy członkowskie Klastra Obróbki Metali, który wspiera kooperację na linii biznes – edukacja.

Poprzedni artykułCo po podstawówce? Tu nauczą zawodu, zapłacą i zagwarantują pracę.
Następny artykułNasze firmy potrzebują kadr. Absolwentom gwarantują pracę, a uczniowie zarabiają już na praktykach