Konsultacje

 Dostępność kadry dla uczniów/rodziców/opiekunów 2021/22

(prosimy o wcześniejsze umawianie się telefonicznie lub poprzez mobidziennik)

 

Funkcja/Przedmiot

Nauczyciel

Dzień

Godzina

ADMINISTRACJA

1. Dyrektor szkoły Agnieszka Guzik poniedziałek-piątek 08:00-15:00

/po uprzednim umówieniu/

2. Wicedyrektor/

 

Katarzyna Maliszewska poniedziałek-piątek 08:00-15:00

/po uprzednim umówieniu/

3. Sekretarz szkoły Maria Kietko

Alina Filinowicz

poniedziałek-piątek 07:30-15:30
4. Administrator szkolny Katarzyna Maliszewska poniedziałek-piątek 08:00-15:00

/po uprzednim umówieniu/

WYCHOWAWCY

5. Klasa 1 A Joanna Tymoszycka środa 13:30-14:15
piątek 09:50-10:35

11:50-12:35

6. Klasa 1 B Ewelina Mozolewska środa 08:00-09:40
piątek 13:30-14:25
7. Klasa 1 C Katarzyna Nielipińska piątek 13:30-15:55
8. Klasa 2 A Patrycja Rutkowska poniedziałek 09:50-10:35
piątek

 

12:40-13:25
9. Klasa 2 B Sara Katarzyna Pawluczuk poniedziałek 10:45-11:30

13:30-14:15

czwartek 12:40-13:25
10. Klasa 2 C Katarzyna Maliszewska wtorek 11:50-12:35
piątek 10:45-11:30
11. Klasa 3 B Katarzyna Maliszewska wtorek 11:50-12:35
piątek 10:45-11:30
12. Klasa 3 C Urszula Stankiewicz poniedziałek 09:50-10:35
środa 09:50-10:35
piątek 09:50-10:35

NAUCZYCIELE

13. Język polski Sara Katarzyna Pawluczuk

 

poniedziałek 10:45-11:30

13:30-14:15

czwartek 12:40-13:25
14. Język angielski Katarzyna Maliszewska

 

wtorek 11:50-12:35
piątek 10:45-11:30
Joanna Tymoszycka

 

środa 13:30-14:15
piątek 09:50-10:35

11:50-12:35

15. Matematyka Katarzyna Nielipińska piątek 13:30-15:55
Patrycja Rutkowska

 

poniedziałek 09:50-10:35
piątek

 

12:40-13:25
16. Fizyka Sławomir Apanowicz poniedziałek 11:50-12:35
17. Chemia Elżbieta Fiedziukiewicz wtorek 08:55-09:40
18. Historia Urszula Stankiewicz poniedziałek 09:50-10:35
19. WOS Urszula Stankiewicz środa 09:50-10:35
piątek 09:50-10:35
20. Biologia Adam Czajkowski czwartek 13:30-14:15
21. Geografia Grzegorz Tyszka wtorek 12:40-13:25
22. Edukacja dla bezpieczeństwa Joanna Tymoszycka

 

środa 13:30-14:15
23. Informatyka Katarzyna Nielipińska piątek 13:30-15:55
24. Wychowanie fizyczne Ewelina Mozolewska

 

środa 08:00-09:40
piątek 13:30-14:25
Kamil Lewandowski

 

środa 08:00-08:55
czwartek 08:00-08:55
Tomasz Ławida piątek 12:40-13:25

PRZEDMIOTY ZAWODOWE

25. Bezpieczeństwo          i higiena pracy Wojciech Sznurkowski poniedziałek Po uprzednim umówieniu
26. Podejmowanie i prowadzenie działalności Urszula Stankiewicz

 

poniedziałek 09:50-10:35
środa 09:50-10:35
27. Podstawy przedsiębiorczości piątek 09:50-10:35
28. Język angielski

w zawodzie mechatronik

 

Katarzyna Maliszewska

 

wtorek 11:50-12:35
piątek 10:45-11:30
29. Urządzenia i systemy mechatroniczne Szymon Surmacewicz czwartek 16:00-16:45
30. Podstawy technik wytwarzania Daniel Brakoniecki piątek 14:20-15:25
31. Rysunek techniczny

 

Podstawy konstrukcji maszyn
32. Technologia obróbki skrawaniem Daniel Średziński poniedziałek 10:45-11:30
33. Programowanie i użytkowanie obrabiarek

SPECJALIŚCI

34. PEDAGOG SZKOLNY Małgorzata

Lopez -Juziuczuk

poniedziałek 08:00-12:00
wtorek 08:00-12:00
środa 10.45 – 14.45
czwartek 11.50 – 14.45
piątek 08.00 – 15.00
35. Specjalsta ds. przygotowania zawodowego Katarzyna Rutkowska poniedziałek-piątek 08:00-16:00