Model podlaski. Wzorcowy przykład kształcenia zawodowego

0
363

Macie państwo szanse być pionierem w wypracowaniu takiego modelu kształcenia zawodowego, które jest nie tylko konieczne, ale wprost niezbędne dla gospodarki narodowej – powiedział Ireneusz Jabłoński, przewodniczący zespołu do spraw kształcenia zawodowego w Radzie Przedsiębiorców przy Rzeczniku Małych i Średnich Przedsiębiorstw (MŚP). W poniedziałek (13.12) odbyła się w Białymstoku konferencja poświęcona dualnemu kształceniu zawodowemu. Samorząd województwa był jej współorganizatorem, a reprezentowała go Wiesława Burnos, członek zarządu województwa.

czytaj dalej

Poprzedni artykułTutaj nie ma miejsca na nudę. Białostocka branżówka zachęca do odkrywania pasji
Następny artykułJak zatrzymać młodych w regionie i wykształcić fachowców potrzebnych w lokalnych firmach?