kontakt@zsbialystok.edu.pl | 85 654 16 30

UCZ SIĘ INNOWACJI, POZNAJ NOWOCZESNE TECHNOLOGIE,

ZAINWESTUJ W SWOJĄ PRZYSZŁOŚĆ!

OPERATOR OBRABIAREK SKRAWAJĄCYCH

CZAS TRWANIA

3 lata

PRZEDMIOTY PUNKTOWANE

Informatyka

Operator obrabiarek skrawających należy do zawodów bardzo poszukiwanych na podlaskim rynku pracy. Operator obsługuje i utrzymuje w należytym stanie technicznym nowoczesne maszyny do obróbki skrawaniem. Są to zarówno maszyny sterowane cyfrowo, jak i tradycyjne obrabiarki służące do kształtowania przedmiotów z metalu i tworzyw sztucznych.

Praca operatora skupia się głównie na właściwym doborze materiałów i narzędzi obróbkowych, ustawieniu maszyny, obróbce przedmiotów, kontroli pracy maszyny oraz kontroli wykonania wyrobu zgodnie z dokumentacją techniczną.

Jako uczeń Branżowej Szkoły  I stopnia nr 10 w Białymstoku, praktyczną naukę zawodu  będziesz odbywał/-a na podstawie podpisanej umowy o pracę z  jedną z wybranych z firm:

ALEX (Białystok, Kleosin)

SAMASZ (Zabłudów)

AC STAG (Białystok)

JAZON (Wasilków)

ChM (Księżyno)

BUDRAD (Rzędziany)

ZYSKUJESZ:

• zatrudnienie jako pracownik młodociany
  3-letni okres nauki wliczony do stażu pracy
• comiesięczne wynagrodzenie

gwarancję zatrudnienia po ukończeniu szkoły

• dodatkowo płatne staże dla najlepszych uczniów
• możliwość udziału w specjalistycznych kursach i szkoleniach organizowanych przez firmy

Po ukończeniu 3-letniej branżowej szkoły I stopnia jest możliwość kontynuowania nauki w 2-letniej branżowej szkole II stopnia i uzyskania tytułu technik mechanik oraz zdania matury.

Wypełnij wniosek ONLINE lub przyjdź i uzupełnij go w naszej szkole.

Więcej informacji znajdziesz w zakładce REKRUTACJA