OPERATOR OBRABIAREK SKRAWAJĄCYCH – TO NOWOCZESNE TECHNOLOGIE

ZAINWESTUJ W SWOJĄ PRZYSZŁOŚĆ!

CZAS TRWANIA

3 lata

Operator obrabiarek skrawających należy do zawodów bardzo poszukiwanych na podlaskim rynku pracy. Operator obsługuje i utrzymuje w należytym stanie technicznym nowoczesne maszyny do obróbki skrawaniem. Są to zarówno maszyny sterowane cyfrowo jak i tradycyjne obrabiarki służące do kształtowania przedmiotów z metalu i tworzyw sztucznych.

Praca operatora skupia się głównie na właściwym doborze materiałów i narzędzi obróbkowych, ustawieniu maszyny, obróbce przedmiotów, kontroli pracy maszyny oraz kontroli wykonania wyrobu zgodnie z dokumentacją techniczną.

Jako uczeń Branżowej Szkoły  I stopnia nr 10 , praktyczną naukę zawodu  będziesz odbywał/a na podstawie podpisanej umowy o pracę z  jedną z wybranych z firm:

ZYSKUJESZ:

• zatrudnienie jako pracownik młodociany
  3 letni okres nauki wliczony do stażu pracy
• comiesięczne wynagrodzenie

gwarancję zatrudnienia po ukończeniu szkoły.

• staże dla najlepszych uczniów
• możliwość udziału w specjalistycznych kursach i szkoleniach organizowanych przez firmy.

Po ukończeniu  3 letniej branżowej szkoły  I stopnia masz możliwość kontynuowania nauki w 2-letniej branżowej szkole II stopnia, uzyskać tytuł technika i zdać maturę.

Wypełnij wniosek ONLINE lub przyjdź i uzupełnij go w naszej szkole.

Więcej informacji znajdziesz w zakładce REKRUTACJA