Ostatnie dni rekrutacji. Przedsiębiorcy potrzebują wykwalifikowanych kadr – sami zainicjowali współpracę ze szkołą branżową

Trwa rekrutacja do Branżowej Szkoły I stopnia nr 10 w Białymstoku. Od września ruszy tam kierunek „mechatronika”. To inicjatywa podlaskich firm, które nawiązały współpracę z tą placówką. Po trzech latach nauki młodzież zdobędzie pożądany na rynku pracy zawód, a wcześniej – bo już w trakcie edukacji – będzie mogła pracować odpłatnie w tutejszych zakładach. Firmy z regionu są żywo zainteresowane zatrudnianiem osób o tej specjalności.

Czytaj Artykuł…

Poprzedni artykułRekrutacja dobiega końca – pożądany zawód i zarabianie pieniędzy już podczas edukacji
Następny artykułUczą i płacą, czyli jak kilka białostockich firm przygotowuje sobie nowych pracowników?