Wniosek online

Miejsce urodzenia:
Pesel
Field is required!
W przypadku braku numeru PESEL – seria i numer paszportu lub innego dokumentu potwierdzającego tożsamość.
Numer telefonu kontaktowego

Adres email

DODATKOWE INFORMACJE O KANDYDACIE *

Prosimy zaznaczyć właściwe
Kandydat z problemami zdrowotnymi, ograniczającymi możliwości wyboru kierunki kształcenia, ze względu na stan zdrowia. Wymagana opinia publicznej poradni psychologiczno-pedagogicznej, w tym publicznej poradni specjalistycznej , w sprawie pierwszeństwa w przyjęciu ucznia z problemami zdrowotnymi do szkoły ponadpodstawowej.
Prosimy zaznaczyć właściwe
Wielodzietność rodziny kandydata (oznacza to rodzinę wychowującą troje i więcej dzieci). Wymagane oświadczenie rodzica / opiekuna prawnego/ osoby sprawującej pieczę zastępczą.
Prosimy zaznaczyć właściwe
Niepełnosprawność kandydata. Wymagane orzeczenie o potrzebie kształcenia specjalnego wydane ze względu na niepełnosprawność kandydata, orzeczenie o niepełnosprawności lub o stopniu niepełnosprawności kandydata lub orzeczenie równoważne w rozumieniu przepisów ustawy z dnia 27 sierpnia 1997 r. o rehabilitacji zawodowej i społecznej oraz zatrudnieniu osób niepełnosprawnych (Dz. U. z 2011 r. Nr 127, poz.721, z późn. zm. )
Prosimy zaznaczyć właściwe
Niepełnosprawność jednego z rodziców kandydata. Wymagane orzeczenie o niepełnosprawności lub stopniu niepełnosprawności rodzica kandydata lub orzeczenie równoważne w rozumieniu przepisów ustawy z dnia 27 sierpnia 1997 r. o rehabilitacji zawodowej i społecznej oraz zatrudnieniu osób niepełnosprawnych ( Dz. U. z 2011 r. Nr 127, poz. 721, z późn. zm.)
Prosimy zaznaczyć właściwe
Niepełnosprawność obojga rodziców kandydata. Wymagane orzeczenie o niepełnosprawności lub stopniu niepełnosprawności rodzica kandydata lub orzeczenie równoważne w rozumieniu przepisów ustawy z dnia 27 sierpnia 1997 r. o rehabilitacji zawodowej i społecznej oraz zatrudnieniu osób niepełnosprawnych (Dz. U. z 2011 r. Nr 127, poz. 721, z późn. zm. )
Prosimy zaznaczyć właściwe
Niepełnosprawność rodzeństwa kandydata. Wymagane orzeczenie o niepełnosprawności lub stopniu niepełnosprawności rodzeństwa kandydata lub orzeczenie w rozumieniu przepisów ustawy z dnia 27 sierpnia 1997 r. o rehabilitacji zawodowej i społecznej oraz zatrudnieniu osób niepełnosprawnych (Dz. U. z 2011 r. Nr 127, poz. 721, z późn. zm. ).
Prosimy zaznaczyć właściwe
Samotne wychowywanie kandydata w rodzinie. Wymagany prawomocny wyrok sądu rodzinnego orzekający rozwód lub separację lub akt zgonu oraz oświadczenie o samotnym wychowywaniu dziecka oraz niewychowywaniu żadnego dziecka wspólnie z jego rodzicem.
Prosimy zaznaczyć właściwe
Objęcie kandydata pieczą zastępczą. Wymagany dokument poświadczający objęcie dziecka pieczą zastępczą zgodnie z ustawą z dnia 9 czerwca 2011 r. o wspieraniu rodziny i systemie pieczy zastępczej ( Dz. U. z 2015 r. poz. 332, ze zm. )
SZKOŁA DO KTÓREJ UCZĘSZCZAŁ KANDYDAT
Pełna nazwa szkoły:
OSIĄGNIĘCIA KANDYDATA
Wpisać nazwy wszystkich konkursów i olimpiad o zasięgu wojewódzkim i ponadwojewódzkim, których program obejmuje w całości lub poszerza treść podstawy programowej co najmniej jednego przedmiotu w którym uzyskano tytuł laureata

WYBRANE SZKOŁY *

(*kolejność grup rekrutacyjnych jest istotna w procesie rekrutacji)
Wybór języka obcego
Inny Język
prosimy podać jaki

Pouczenie:

1. Dane osobowe zawarte w niniejszym wniosku i załącznikach do wniosku będą wykorzystane wyłącznie dla potrzeb związanych z postępowaniem rekrutacyjnym, prowadzonym na podstawie ustawy z dnia 14 grudnia 2016 r. Prawo oświatowe(Dz. U. z  2019 , poz.1148  ze zm.)

2. Wnioskodawca ma prawo odmowy udzielania informacji na temat spełniania przez kandydata dodatkowych kryteriów, oznacza to jednak nieuwzględnienie tych kryteriów w postępowaniu rekrutacyjnym.

3. Przewodniczący komisji rekrutacyjnej może żądać dokumentów potwierdzających okoliczności zawarte w oświadczeniach załączonych do wniosku, lub może zwrócić się do wójta (burmistrza, starosty) właściwego ze względu na miejsce zamieszkania kandydata o potwierdzenie tych okoliczności.

Oświadczenie :

Oświadczam, że podane w niniejszym wniosku dane są zgodne z aktualnym stanem faktycznym. Jestem świadomy/a odpowiedzialności karnej za złożenie fałszywego oświadczenia.

Przyjmuję do wiadomości, że moje dane osobowe zawarte w niniejszym wniosku będą przetwarzane przez Branżową Szkołę I Stopnia Nr 10 w Białymstoku, jako administratora danych oraz organy uprawnione do nadzoru nad jednostkami oświatowymi w celu i zakresie związanym z procesem kształcenia  zgodnie zart.13  Rozporządzenia  Parlamentu Europejskiego (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 roku w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (DZ.U. UE. L.2016.119.1)-zwanej RODO  oraz  z ustawą z dnia 14 grudnia 2016 Prawo Oświatowe (Dz. U. z 2019, poz.1148, z późniejszymi zmianami).Mam świadomość swojego prawa do wglądu w swoje dane i ich poprawiania.