Informacja – tryb pracy zdalnej

0
314

Dyrektor szkoły informuje, że w związku z wprowadzeniem na terenie Miasta Białegostoku strefy czerwonej, od dnia 19 października 2020 r. do odwołania, Branżowa Szkoła nr 10 w Białymstoku oraz Liceum dla dorosłych przechodzi w tryb pracy zdalnej. Zajęcia będą odbywać się częściowo online  na platformie ZOOM oraz poprzez Mobidziennik zgodnie z dotychczasowym planem lekcji.

Uczniowie uczęszczają na zajęcia praktyczne według dotychczasowych zasad.

Przypominamy, że Uczniowie Szkoły Podstawowej  w Białymstoku uczą się stacjonarnie w budynku szkoły.

Dyrekcja,  sekretariat szkoły, pedagog szkolny oraz kadra pedagogiczna  pracują w szkole zgodnie ze swoim dotychczasowym grafikiem pracy.

Poprzedni artykułROZPOCZĘCIE ROKU SZKOLNEGO 2020/2021
Następny artykułWesołych Świąt i szczęśliwego Nowego Roku